Miért nem tudok utalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerettem volna valamit lefoglalni az interneten és az utalás sikertelen volt. Kétszer is megpróbáltam.

Mindent jól írtam, van a kártyán megfelelő összeg, stb...

Kérlek segítsetek, mi lehet a probléma?



2019. júl. 26. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Délután 5 óra után les szokták állitani a bankok informatikai rendzserét.
2019. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Innen nem tudjuk, de nyilván kiírt valamit a rendszer. Mi volt a hibaüzenet?
2019. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom nem utalni akartál,hanem kártyával fizetni.
2019. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Valószínűleg akkor a rendszer leállítása volt a gond. Köszönöm az első válaszolónak.

Második válaszoló: több lehetséges hibát kiírt de egyikkel sem volt gond, azért is írtam ide.

Harmadik válaszoló: igazán sokat segítettél azzal, hogy igyekeztél kijavítani. Előbbre jutottam...

2019. júl. 27. 07:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig igaza van. Egyaltalan nem mindegy h kártyával fizetsz vagy atutalassal. A kartyas fizetes azonnali, nalad zaroljak az összeget, azt utana mar levenni nem tudod, sem visszavonni.


Egybekent valoszinuleg vmi technikai hiba lehetett.


Az utalas viszont csak banki idoben, hetkoznap 5ig teljesül, utana masnap reggel. Az utalást viszont amig nem dolgozzak fel visszavonhatod.

2019. júl. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!