Most akkor be kell menni adategyeztetésre a bankba mindenkinek, vagy nem?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell mindenkinek, ha kell, akkor szólnak.
2019. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell mindenkinek bemennie, annyi rengeteg ember el se férne a bankban.
2019. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Aki érintett, annak nyilván igen.
2019. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Akinek kell, azt értesítik.
2019. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha mar jo ideje nem voltál kell
2019. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Csak akkor kell, ha változott valami adatod és nem jelentetted még be, pl. lakcím, személyigazolvány száma, telefonszám.


Amúgy az előző hozzászólásokhoz: Igen, arról volt szó, hogy akiknek be kell menni, azokat mind kiértesítik, de az én bankomból nem értesítettek ki senkit. Onnan tudom, hogy engem sem értesítettek, és dolgozik ott egy ismerősöm. Hozzá mentem be, mert új személyim van 1-2 éve, de nem adtam le a számát, szóval most bementem, hogy módosítsa. És ő mondta, hogy nem értesítettek ki senkit, aki hozzá akar jutni a pénzéhez, úgyis bemegy magától, ha lezárolják a számláját, mert valami adata nem egyezik. :D

2019. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!