Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felhívott egy nő, hogy babavár...

Felhívott egy nő, hogy babaváró hitelről és CSOK-ról szeretne tájékoztatást nyújtani. Gyorsan leráztam, aztán meg elgondolkoztam, hogy honnan szedték ezek a telefonszámomat? Nem vagyok benne tudakozóban.

Figyelt kérdés
2019. aug. 8. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
A bank is hívhat, hogy újdonságokról érdeklődjön, stb.
2019. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Engem is hívtak, pedig én ráadásul titkosítva is vagyok és külön kértem, hogy marketing és egyéb célokból se zaklassanak, hát már nagyon unom, hogy semmibe veszik az ember magánszféráját!


Akinek kell hitel, majd bemegy és utánaérdeklődik - ennyire nem megy a szekér, hogy így kell lasszóval fogdosni a palimadarakat?!

2019. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy én is mindenhol azt nyilatkozom, hogy semmilyen célból ne keressenek, ne zaklassanak. Sajnos túl korán leráztam a hölgyet, és csak utólag jutott eszembe, hogy megkérdezzem, honnan van meg a telefonszámom, illetve, hogy töröltessem.
2019. aug. 9. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!