Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 3hete várom a budapest bank...

3hete várom a budapest bank bírálatát 3,6mről van szó 7éve 1 munkám van, fel hívott az ügyintézőm, hogy mik azok a oénzforgalmak a számlámin?! Többi lenn

Figyelt kérdés

anyukámék az én számlámról kűldik a törlesztőjüket ,mert nekik nincs! Meg egyszer utalt a párom 6eft-ot

Semmien hitel nincs a nevemen bizonyítani is tudom,de ez miatt elutasíthat hogy anyuék utalása is a számlámról megy?


2019. aug. 12. 18:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%
Jajj szegénykém - vigyázz nehogy még egy világ omoljon össze benned amiért olyan szemetek az emberek!
2019. aug. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"NEM TÖRLESZTEK SEMMIT NINCS HITELEM A KHR-BEN IS ZEREPEL H SEMMI NINCS A NEVMEN..........KÖSZ A SOK ÉRTELMETLEN VÁLASZT!!!!! JÓ HOGY TI MIND ILYN OKOSOK VAGYOK.. MEGSZEMETEK"---jóindulatúak voltak a válaszok, részletesen szájbarágósan mindent megfelelően elmagyaráztak neked, ráadásul lépésenként, nem értem a hisztidet!


Kinek a nevén van a számla? Kinek a számlájáról történik a hitelfizetés? Kit tud a hitelező bankban ezen információk alapján a hitellel azonosítani? Ki ütközött ellentmondásba mikor rákérdeztek van-e és fizetsz-e más hitelt? Ki volt olyan rendes és kérdezett meg téged, hogy miből adódnak az ellentmondások? Kinek voltak a te problémáid megoldása érdekében kérdései? Úgy érzed az ügyintéző próbált a végére járni a dolognak, vagy ellenségnek tekinted, aki csak hátráltat téged és ennek megfelelően válaszoltál neki?

2019. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!