Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bíró Ica miért lepődött meg a...

Bíró Ica miért lepődött meg a kilakoltatáson ha 6 évig nem fizette a részleteket?

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Kell a műsor.
2019. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Úgy gondolta, hogy ha a médiához fordul ő mint "celeb", akkor majd nem rakják ki, vagy mindenki megsajnálja és összedobják a tartozását.
2019. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom az olyant sajnálni aki fénykorában a ház árának tízszeresét megkereste, persze feketén...
2019. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 33/6 válasza:
22%
Mert rettenetesen becsapva érzi magát a mesterségesen és irreálisan megnövelt tartozás miatt, és nem is bírna ennyit fizetni. Semmiféle deviza nem volt soha jelen, csak a szerződésben. Én is jártam ebben a cipőben, egy darabig dacoltam a bankkal, aztán valahogy összekapartam magam, és szerencsém is volt, ezért folytatom a törlesztést. De mocskosul becsapva érzem magam. A lakosság többi részének közönye legalább ennyire szarul esik, undok g-k sokan, mint itt némelyik hozzászóló. Nincs meglepve Bíró Ica, csak nem tud mit tenni, el van keseredve, és kétségbe is van esve. Ti görények meg boldoguljatok egymás rosszindulatában bizakodva.
2019. aug. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
4es Nem értem a problémát: az állam az adófizetők pénzéből már megmentette a devizahiteleseket. Sokan nem olvasták el a szerződést (mint pl. te sem, hiszen nem tudtad, hogy devizaalapú a hiteled és az árfolyam változásától függ a részlet), mások meg elolvasták, de nem érdekelte őket. De persze az a rosszindulatú, aki nem vett fel ilyen hitelt mert látta a kockázatát, meg az a rosszindulatú aki elmondja, hogy a hitelfelvétel úgy általában kockázatos, és nem az aki felveszi a hitelt mert jajdejóolcsó, aztán amikor meg többet kell fizetnie, akkor kivonul forgalmat lassítani hadd bosszantsa az embereket még jobban, majd amikor az állam "megmenti", akkor még siránkozik, hogy jajjénszegény, hitelt vettem fel és nem tudom visszafizetni és erről csakis a gonosz bankok tehetnek.
2019. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 33/6 válasza:

Engem nem mentett meg az állam, és a családomat sem. Miben látod a megmentést az adófizetők pénzéből?

Ahogy én látom, az állam az adófizetők pénzéből (az enyémből is és a tiédből is) senkit nem mentett meg, csak azokat, akik gyorsan ki bírták nyögni az egészet.

Az én lakáshitelemnek csak a fele volt chf, másik fele forint - pont mert aggályaim voltak - a törlesztőm és a tartozásom még így is megduplázódott, nem ideiglenesen, hanem véglegesen, mert a legmagasabb árfolyamon rögzítette az az állam, aki “megmentett”, és aki miatt ennyien mentek világgá. Nekem a gazdasági csoda tette be az ajtót egyébként, ami ugyanakkor robbant be, és amit biztosan te is érzel. Le is van szarva az egész már, de a lényeg: nem volt deviza, a bankszektor svindlije az egész, aminek az állam falazott, és falaz ma is.

Akit ennyire megvágnak, az megzakkan, és megrendül a hite a kúrmányban is. Én együtt tudok érezni Bíró Icával. Te meg nem, és kész. Drukkoljál, hogy sose kelljen ekkora gombócot lenyelned.

2019. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!