Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felvettek egy állásra, hétfőn...

Felvettek egy állásra, hétfőn írnánk alá a szerződést, azt mondták, hogy vigyek magammal "igazolást a bankszámláról". Ez mit jelent pontosan? Ebankban tudom igényelni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
általában csak azért kell nekuk hogy meglegyen a bankszámlszámod
2019. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezt csak személyesen lehet? Erte Bankról lenne szó.
2019. aug. 25. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Add meg a bankszamlaszámod. Ennyi
2019. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak képernyőfotót készítettem arról a részről ahol a bankszámla számom van és azt adtam oda a HR-nek, csak azért kell hogy az alapján írják be a rendszerbe és ne legyen az hogy rosszul adod meg a számot. Így max ők tudják elrontani de legalább ott a papír hogy akkor jól adtad meg és ől cseszték el.
2019. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Vagy ha nincs netbankod, akkor vigyél be egy bankszámlakivonatot. Azon rajta van a számlaszámod, nekik csak az kell. Arra utalják majd a fizetésed. Azért nem akarják bemondásra, mert ha véletlen rossz számot adsz meg, csak a bonyodalom van belőle.
2019. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Írtam egy nyilatkozatot, amiben elismerem, hogy az a bankszámlaszám az enyém és oda utaljanak. Szerintem ez így a legkorrektebb.


Köszi mindenkinek!


(egyszer egyéni vállalkozóként akartam telefonszámot hordozni egy mobilszolgáltatóhoz, akkor nekik hivatalos dokumentum kellett a bankszámlámról, kaptam a banktól egy kb. 20 oldalas dokumentumot, ezt akartam elkerülni most, béna lenne 1 oldal önéletrajz, 1 oldal motivációs levél és 20 oldal bankszámla igazolás :D)

2019. aug. 25. 15:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég béna lenne, mivel ha felvesznek egy állásra, akkor már nem kérnek önéletrajzot és motivációs levelet.
2019. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fő a formalitás. :)
2019. szept. 4. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!