Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy Fundamentás szerződésből...

Egy Fundamentás szerződésből származó összegből lehet több ingatlant vásárolni?

Figyelt kérdés

Nyitottam egy fundamentát, és a futamidő végére 7880000 Ft lesz a felhasználható összeg.


Ebből az összegből vehetek több lakást is, vagy csak egyet és azt felújítani? Sajnos erről nem esik szó a fórumokon.


Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy olcsón tudnék több lakást is megvásárolni.


Még a kisebb albérleti díjakból is tudnám fedezni a fundamentás törlesztőt. Sőt, lehet még haszon is lenne belőle.


Tudnátok ebben segíteni? Köszönöm előre is.



2019. aug. 27. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyi ingatlant vehetsz belőle, amennyi telik. De ingatlan tulajdonjogra kell szert tenned. Bérleti jogot nem vehetsz Fundamentán (én picit hitetlenkedem, h9gy ebből az összegből te több ingatlan tulakdonjogát meg tudnád szerezni.)
2019. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alap esetben nem lenne. Csak most alakult úgy, hogy lehetne. :-)
2019. aug. 27. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Kis faluban akár kettőt is vehet...
2019. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy szerződést egy ingatlanra használhatsz fel!
2019. aug. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!