Ma nyitottam Otp junior számlát, de itthon vettem észre, hogy elírtak egy számot a telefonszámomnál, ezt hogyan tudom megváltoztatni? Milyen lehetöségek vannak?

Figyelt kérdés

2019. aug. 29. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Visszamész a bankfiókba
2019. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak ugy lehetséges?
2019. aug. 29. 11:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Probáltam felhívni de 4 jegyű telekodot és 3 jegyű azonosított kért asszem amit nem adtak.
2019. aug. 29. 11:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy tudod megváltoztatni, hogy bemész a bankfiókba és új szerződést írtok - ugyanis a netbankos belépéskor is arra a tel. számra jön a belépőkód.
2019. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amúgy normális esetben direkt szokták mondani, hogy nézd meg figyelmesen az adatokat, hogy minden egyezik-e?

Jelszavadat jól megjegyezted ? (ha van netbankos hozzáférésed is) - mert azt senki nem fogja megmondani Neked.

2019. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minden más oké. Mindent tudok. Csak aki csinálta vissza se olvasta a telefonszámot és nem is mondta hogy olvassam át cska azt hogy írjam alá.
2019. aug. 29. 11:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd, fogd fel úgy, hogy ez egy tanulópénz lesz, hogy máskor, mielőtt aláírsz valamit, FIGYELMESEN ELOLVASOD. Nem hagyod magad sürgetni, stb.
2019. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Igazad van. Bár visszamegyek, nem komoly csak haragszok magamra hogy hülye voltam és nem olvastam át jobban
2019. aug. 29. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!