Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Itthon milyen metorprogramok...

Itthon milyen metorprogramok vagy gyakornoki pozíciók mutatnak jól az önéletrajzon?

Figyelt kérdés

Milyen Javával kapcsolatos gyakornoki pozíciók vannak amiknek kifejezetten nagy a presztízse?


Vagy egyátalán létezik olyan cég itthon?


Mindt pl.: külföldön a Microsoft, Google, Amazon, Dropbox stb... amik ha rajta vannak az önéletrajzonod, már rögtön más kezdő helyzetben vagy, mert kifejezetten nehéz bejutni és csak a legjobbakat veszik fel.


A googlenél legutóbb amikor néztem kb 0,2% volt a bejutási arány.


Tudom, hogy pl.: a googlenek van itthoni irodája is, de nem láttam még egyszer sem, hogy szoftver fejlesztői pozíciót hírdettek volna meg.


Európában sok jó van, de ha külföldre mennék mindenképpen halasztanom kéne egy félévet egy itthonit, meg még lehet bele lehet kalkulálni úgy hogy ne kelljen.



2019. jan. 1. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincsenek itt semmiféle meteorprogramok.
2019. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
EPAMnak mentorprogram néven indít gyorniki pozíció szerű képzéseket szóval vannak :) amúgy nem ez volt a kérdés.
2019. jan. 4. 15:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Epam* Gyakornoki*
2019. jan. 4. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!