Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste virtuális kártya limitmó...

Erste virtuális kártya limitmódosításnál 5 percig kell várni, hogy használhassam, átállítható?

Figyelt kérdés

Probléma: Vásárolnék online, eljutok a fizetési felületre, (átmegyek az erstére, rakok a virtuálisra költhető értékhatárt) és mennék rögtön fizetni, de nem lehet mert 5 perc az alapértelmezett beállítás az ERSTE-nél, hogy malmozzál 5 percet és csak utána tudsz fizetni. AGYRÉM!


Közben a fizetési oldalon a session lejár, és 5 perc után nem tudsz fizetni, ÚJABB AGYRÉM!



Miért ilyen fájdalmasan nehézkes a fizetés 2019-ben?


(Lehet én vagyok hülye, de nem találtam a módját )


Évekkel ezelőtt is kértem, hogy azonnal lehessen használni, mert általában akkor lépek be limitet módosítani, amikor rögtön ki is fizetném az online vásárlást.



PC-ről, nem okostelefonról, és nem szeretnék 5 perccel előtte az ersténél kezdeni, mert egy impulzus vásárlásnál nem tudok 5 perccel előre látni.


Van annak logikus, észszerű magyarázata, hogy miért kell 5 percet várakoztatni az embert, hogy intézhesse gördülékenyen az online vásárlást?


5 éve is probléma volt ez, arra vártam, hogy majd a GEORGE felületen ez megoldódik, de hát nem az az ország ez, nem az a bank ez.



2019. aug. 30. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez csak a webes netbanknál van, ha a MobilBank appot használod, akkor azonnal átáll. Én mindig így csinálom!
2019. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"PC-ről, nem okostelefonról"


Vajon mi értelme, hogy mobilon lehet, webes felületen meg nem lehet?

Tényleg nem értem ezt a céget...

2019. aug. 30. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, de igazából egyszerűbb is a telefonon keresztül...
2019. szept. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom egy ilyen cég mobilos appjában mennyire lehet megbízni, ez itt a gond.
2019. szept. 1. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:

A mobilbankjuk leglepően jó! Én sem nézném ki az Erstéből, de így van. :-)

Van biztonságos biometrikus azonosítás, a tranzakciók akkor is működnek, amikor a webes netbank lehal, teljesen átlátható a felület és tényleg két pöttyintés egy limitmódosítás. Amióta normálisan működik, én a webest már szinte nem is használom...

2019. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. szept. 2. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!