Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut, Ebay fizetés, átutalá...

Revolut, Ebay fizetés, átutalás, stb?

Figyelt kérdés

Most csináltam egy Revolut online kártyát.

Először is pár infó érdekelne amire amit még nem tudok.


Ha otp ről utalok rá pénzt ft-ban, ft-ra az költségek nélkül történik? Ha nem nem is lehetséges úgy?


Illetve ebay,ali ra hogy tudom megadni a kártya adatait.

(fizikai kártya még nincs meg) anélkül nem lehet? Vagy vannak más számok hozzá?


És utoljára ha (nem is fizetést) de ha utalást kérnék erre a kártyára, mástól. Mert mondjuk eladtam valamit. Akkor ahhoz hol vannak a megfelelő kártya adatok? Vagy ahhoz is kell a fizikális kártya?



2019. szept. 1. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Kártyás fizetéssel tudod feltölteni a Revolutot az OTP-s kártyáddal, az ingyenes.


A Paypal-on regisztráld a Revolut virtuális kártyát, és a Paypallal fizess az ebay-en, ali-n stb.


Arra kell nagyon figyelni, hogy amikor fizetsz, ne fogadd el a Paypal árfolyamot, hanem mindig a kártyakibocsátó által alkalmazott árfolyamot válaszd!

2019. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor a mobil alkalmazáson belül, a "pénz hozzáadása" funkcióval ingyenes.

Végül a mobil alkalmazásban ott vannak a fizikai kártya adatai, szóval gondolom azzal tudom hozzá adni.


Viszont a kártya számom nincs ilyenkor? vagy azt honnan tudom kikeresni?

2019. szept. 1. 17:15
 3/3 anonim válasza:
Az első virtuális kártyát ingyen kapod, azzal már rögtön tudsz fizetni online.
2019. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!