Megérkezet a mastercard bankkártya s ilyenkor 2, boríték érkezik az egyik abba van a Kártya! A másikban pedig egy jól elszigetelt boríban a kis kockába a PIN KÓD. Átvilágitom a kis papírt akkor se látszik semmi, Vagy indigós? V. elfelették ráírni?

Figyelt kérdés
mastercard bankkártya ,PIN KÓD ,akkor se látszik semmi ?

2019. szept. 3. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Te mit szeretnél? Ha igényeltél bankkártyát, akkor ott a bankban kellett megadnod egy PIN kódot, amely már aktív a kártyán. Semmilyen második boríték nincs kóddal, csak a kártya.
2019. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Esetleg azt is ki kell bontani???


"Te mit szeretnél? Ha igényeltél bankkártyát, akkor ott a bankban kellett megadnod egy PIN kódot"


Ez nagyon vicces lenne. A PIN kódot szerintem nem az ügyfél adja meg, azt emberi beavatkozás nélkül generálják, hogy senki ne tudja. Persze, a bankkártyám PINkódját felírja az ügyintéző, tehát ő már tudja, a papír keresztül megy 4 kézen, ők is tudják, persze...

2019. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pedig Erste banknál van,s vagy én rontottam el vmit de kettő borítékot küldtek s az egyikben pedig a pin kód van egy dupla boritékba duplán elfedve s szerintem még indigós papir is,vagy valami ilyesmi lehet s egy kockában kell lennie a kódnak de ott semmi nincs,átlámpáztam is ????!
2019. szept. 3. 19:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem én..
2019. szept. 3. 19:58
 5/6 belapus ***** válasza:

A nagyobb biztonság érdekében - elvileg - a PIN kódot és a kártyát 2 külön borítékban szokás elküldeni.

Esetleg le kell húzni egy papírcsíkot.

Végső esetben ott van az ügyfélszolgálat.

2019. szept. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ez nagyon vicces lenne. A PIN kódot szerintem nem az ügyfél adja meg, azt emberi beavatkozás nélkül generálják, hogy senki ne tudja. Persze, a bankkártyám PINkódját felírja az ügyintéző, tehát ő már tudja, a papír keresztül megy 4 kézen, ők is tudják, persze.."



Már miért tudná meg az ügyintéző? Nekem ersteben a fiókban kellett megadni. Kitaláltam, bepötyögtem a terminálon és nem tudta meg rajtam kívül senki ott.

2019. szept. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!