Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kiadható-e a BT igazolás...

Kiadható-e a BT igazolás CSOK-hoz?

Figyelt kérdés
2018.január 28.-tól terhes voltam.2018.szeptemberéig jártam iskolába utánna megszakitás nélkül munka ügyi által jartam tanfolyamra 2018. November 19-ig és 4 nappal előtte szültem.

2019. szept. 4. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Biztosítási jogviszony kell hozzá, neked az nincs.
2019. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Ne privátot írogass. Azért nincs biztosítási jogviszonyod, mert nem dolgozol, ennyi. ISkola alatt nem vagy biztosított, csak eü szolgáltatásra jogosult, tehát az eleve nem számít bele.

Gondolom, most meg gyest kapsz, mert a gyedhez sem volt meg a 365 napod. Úgyhogy most sem vagy biztosított, megint csak eü szolg jogosultságod van.

2019. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jolvan értem.köszönöm. nem tudtam hogy önnek nem.lehet privátba írni akkor legyen szíves letiltani a funkciót.
2019. szept. 4. 15:20
 4/8 qkker1 ***** válasza:
70%

"Jolvan értem.köszönöm. nem tudtam hogy önnek nem.lehet privátba írni akkor legyen szíves letiltani a funkciót."



Minimális kultúráltséghoz tartozik, hogy ha kiírsz egy kérdést, akkor nem priváttal zaklatod a válaszolót, hanem itt reagálsz!

2019. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hmm de milyen erdekes h inkább leszologatunk meg rossz indulatuak vagyunk mint hogy segitenén a másikon.lehet hogy belölem hiányzik az inteligencia de önböl meg az emberség...
2019. szept. 4. 19:59
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként meg minden gyakorikérdéseken fel tett kérdés vitával végzödik :D vicces egy kicsit. Ez is az bizonyitja inkabb az emberek veszekednek másokon felül kerekednek (hogy ök okosabbak ) mint hogy adnanak egy normális választ. A második egyszerübb lenne.
2019. szept. 4. 20:03
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Kaptál normális választ. Egyedül te vagy fennakadva azon, hogy nem privátban.

A kérdésed másnak is érdekes lehet, jobb ha nem privátban mennek a válaszok!

2019. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a férjed, párodnak megvan az előírt tb jogviszony, attól füghően, hogy melyik CSOK-ról van szó, akkor elég neki kikérni az igazolást.
2019. szept. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!