Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kinek mikor érkezett meg a tb...

Kinek mikor érkezett meg a tb igazolás a babaváró hitelhez?

Figyelt kérdés
Július 3.án adtuk le a kérvényt. Azt mondták hogy másnap viszi el a futár. De még most se kaptunk semmit.
2019. júl. 15. 11:06
 1/7 anonim válasza:
Én Július 2-án reggel voltam bent a Teve utcában és azt mondták postán küldik, kb. 8 nap. A mai napig nem kaptam meg, igaz Csömörön lakom, itt Pesthez képest +1 nap a posta, de már így is eltelt 13 nap. Éppen azon gondolkodom hol kéne megérdeklődni, hogy mi a helyzet, mert házvásárlás miatt vártunk ezzel júliusig, most van egy konkrét kiegészítő jelzálog hitel ajánlatom a banktól, amit még 10 napig tartanak, utána kérhetek újabbat és megint minden csúszik.
2019. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Máris frissíteném az előző kommentet, apám ma vette át a postástól, tehát mi éppen ma kaptuk meg. Egyébként a kiállítás dátuma július 5, a postára adás pedig július 10. Tehát a postán ült 5 napig, egyébként már 10 nap el is ment az érvényességéből...
2019. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mi július 5-én igényeltük és ma érkezett meg
2019. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7 munkanap volt.
2019. júl. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-jén kértük kormányablakban, 12-én kaptuk meg. Sajnos nem oda postázták, ahova kértük (levelezési). Szfvár
2019. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kapuciner84 válasza:
Mi 2-án igényeltük és még nem érkezett meg..
2019. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi már 1 honapja igényeltuk es még mindig semmi... ilyenkor mi a teendő?
2022. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!