Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy a francba ment mínuszba...

Hogy a francba ment mínuszba az OTP Junior bankszámlám, mikor elvileg nincs is kezelési költség?

Figyelt kérdés
A bank itt is bebizonyítja, hogy mekkora egy hazug szarrakás ez a banki rendszer... Tegnap még hagytam 160 forintot a bankszámlámon, mára pedig -1100 forint van rajta, mégis hogy lehetséges, ha ezek a barmok az állítják, hogy nincs kezelési költség, mégis mínuszba megy a számla, márpedig ilyen csak is kezelési költségek levonásakor lehetséges?

#bank #bankszámla #OTP #junior #kezelési költség #mínusz #hazug Rothschildek #a banki rendszer egy átverés #kezelési költségek #hazug bank
2019. szept. 8. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha van beállítva bankszámla hitelkeret, akkor le tud menni mínuszba.
2019. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
holnap szépen bemész a bankfiókba és megkérdezed...honnan tudjuk, mit vontak le tőled?
2019. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
havi "zarlati dij" sincs? nekem ilyen cimen vonogattak le havi 280 forintokat
2019. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 nappal később jelent meg a tranzakciók között a köcsög havídíj, átb**zott a bank, ennyit róluk. Büdös g*ci az összes...
2019. szept. 10. 13:40
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csak kretén vagy, és nem tudod elolvasni a szerződést amit aláírtál.
2019. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, nem hinném, nagyban hirdetik, hogy ingyé' van az egész, na meg a lótüdőt...
2019. szept. 11. 15:42
 7/8 anonim válasza:
Hát ilyenek ezek a zsidók 😄
2023. márc. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az OTP ilyen. Tudnám sorolni, hogy hány olyan szolgáltatásért kérték pénzt, amiért nem lett volna szabad,mert ingyenes nem hirdették. Meg kell egyébként reklamálni, van, hogy többször, aztán visszaadják. Én is mindig megkaptam, csak persze sokkal később.
2023. ápr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!