Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vannak olyan pénzváltók ahol...

Vannak olyan pénzváltók ahol nincs kezelési költség?

Figyelt kérdés
A minap váltottam életemben először 20000 forintot euróra, elég keveset kaptam. Megnéztem a blokkot és majdnem hanyatt estem mikor megláttam hogy 850 forintot felszámoltak kezelési költségként.
2018. máj. 30. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nincs olyan váltó ami ingyen dolgozik.
2018. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Mert gondolod, hogy vannak munkahelyek ahol az emberek ingyen dolgoznak, és nincs villany számla, egyéb költség, amiket valamiből ki kell fizetni a pénzváltóknak is???
2018. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Van ahol nincs felár, de ott az árfolyam rendszerint kedvezőtlenebb.Kis összeget meg alapból nem feltétlen éri meg váltani. Postan ha egy 20.000-est valtasz apróra, azért is ugyanúgy felszámolják a díjat.
2018. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 ezrelék jutalékot minden váltás után meg kell fizetnie a váltónak, ezt általában rád terhelik. De pl a correctchange váltóiban más költséget nem számolnak fel.
2018. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van, rengeteg féle árfolyamon váltanak, nekem is a Correct Change jött be eddig a legjobban - tényleg ők a legkorrektebbek :-)
2018. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

"Nincs olyan váltó ami ingyen dolgozik."


"Mert gondolod, hogy vannak munkahelyek ahol az emberek ingyen dolgoznak, és nincs villany számla, egyéb költség, amiket valamiből ki kell fizetni a pénzváltóknak is???"


Nem értem, honnan jönnek ezek a kommentek. A Tesco felszámol kezelési költséged a vásárlásod után? Nem? Akkor vajon a Tesco ingyen dolgozik, és nincs semmilyen költsége?


Nagyon sok valutaváltónál nincs kezelési költség. Hanem a vételi és az eladási árfolyamkülönbözetből gazdálkodnak, és nyilván nem ingyen dolgoznak. Persze lehet hogy ilyenkor rosszabb árfolyamom jutsz valutához, de lehet, hogy nem, át kell tekinteni a valutaváltók ajánlatát.

2018. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyannál váltok, ahol nincs.

cserében alacsonyabb az árfolyam, neked így jó lenne?

2018. máj. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Euro change, Ferenc Krt. 33, árfolyam a weblapjukon.
2023. nov. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!