Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CIB Mobil Token regisztrációs...

CIB Mobil Token regisztrációs kód 8 jegyű, de az app 16 számjegyet vár?

Figyelt kérdés
Nem értem az egészet, mit rontok el? A QR kódot nem fogadja el, a 8-jegyű kódot meg nem lehet beírni a 4x4 számjegy helyére.

2019. szept. 15. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:

CIB24 élőhangú ügyfélszolgálat

0-24h a hét minden napján (Szolgáltatások, CIB Internet Bank, ATM)


(+36 1) 4 242 242

2019. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, csak többszöri negyed órás várakozás után megunja az ember, és próbál máshonnan is információt szerezni.

De azért kösz...

2019. szept. 15. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elso 8 karaktert csakis a telefonos ugyfelszolgalattol fogod megkapni azonositas utan, a masodik 8 karakter az elore megadott szamra erkezik, SMS-ben.
2019. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. (Ez mondjuk nem volt leírva a cib.hu-n.)

Közben beszéltem a CIB24-gyel, és kiderült, hogy a mobilToken már nem is működik, megszűnt. Tök, jó, hogy ehhez képest a hivatalos oldal még bőszen ajánlja, és a GooglePlay-en is fent van, de regisztrálni már nem lehet.

2019. szept. 15. 19:55
 5/7 anonim válasza:

Ha elvégeztem a Cib Bank Mobilalkalmazásra a regisztációt, akkor ezzel teljesítve van a "kötelességem"?

CibM Tokenre nem sikerült a regisztrációm (korábban kézi Tokenem volt), ott nem is fogadta el a QRkódot. Ez gondolom azért lehet, mert az az alkalmazás már elévült??


Röviden, ha okostelefonra le van töltve CIB bank mobilalkalmazás, akkor a tokenre nincs is szükség! Ugye?

2019. szept. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az app tartalmaz token-funkciot is.
2019. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azóta rájöttem, kicsit félreértettem délelőtt a dolgokat. Köszi!:)
2019. szept. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!