Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP szép kártya múlthét...

OTP szép kártya múlthét hétfőn igényeltem, ma hozta a postás. Beregisztraltam, de az egyenleglekerdezesnel beirom utolsó 8 számjegyet meg a 3 számot a végénél azt írja hibás katyaszam vagy pin. Ez normális?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 19:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Aktív státuszú a kártya, minden adat stimmel.
2019. ápr. 8. 19:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Utolsó három számként nem a kártya hátoldalán lévö számot, hanem a kártyához kapcsolódó számla utolsó 3 jegyét kell beírni. Legalábbis a többi "rendes" OTP kártyáknál.
2019. ápr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt, ha regisztráltál, akkor e-mail és jelszó megadásával tudsz belépni a szepkartya.otpportalok.hu/bejelentkezes/ oldalon. Utána e-mailben kapsz egy 10 percig érvényes biztonsági kódot, amit be kell írni.


Ha csak egyenleget akarsz lekérdezni, ahhoz nem kell regisztrálni. A magan.szepkartya.otpportalok.hu/egyenleglekerdezes/ oldalon beírod a kártyád utolsó számjegyét, majd (ahogy az info gombra nyomva írja is) alapesetben a kártyaszám utolsó 3 számjegyét kell beírni. Nem a hátulján lévő három számjegyet.

2019. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,nem a hátulján lévőt írtam ,hanem a kártyaszám végét amit kellet. Már működik csak várni kellett fél napot lehet valamit nem hagytak még jóvá a központba vagy tudja a jóisten
2019. ápr. 14. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!