Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miből tartja fenn magát a...

Miből tartja fenn magát a Revolut, ha minden ingyenes és még ajándék pénz is jár ha regisztrálok?

Figyelt kérdés
Nekem itt bűzlik valami.

2019. szept. 28. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
VC. Amúgy meg ez a kampány piacszerzés, nem csak a Revolut csinálja.
2019. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

tudom én. de miből ha minden ingyen van?

legalábbis egy bizonyos szintig, amit szerintem nem nagyon lépnek át amúgysem a felhasználók.

2019. szept. 28. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Mondom, VC. Venture capital. A Revolut egy startup, és egyes befektetők úgy gondolják, hogy hiába veszteséges most (mint az Uber és sok-sok más), később talán nem lesz az.
2019. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tehát ha megfelelő mennyiségű nemzetközi felhasználójuk lesz, akkor adókat vezethetnek be lépésről lépésre?

Persze nem akkorákat mint a bankok jelenleg. Habár kitudhatja

2019. szept. 28. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Adókat a szuverén államok vezetnek be. A Revolut egyes szolgáltatásai így is fizetősek.
2019. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
2019. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyérszt van pérmium szolgáltatás, ami fizetős (magasabb összeghatárok, kedvezőbb díjak), másrészt az ingyenes regisztrációk esetén bizonyos összeghatár felett a tranzakciót fizetősek, de még így is olcsóbbak, mint ha bankon keresztül utalnál, tehát ebből is van bevételük.
2019. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Minden egyes kártyás fizetésből kapnak illetéket.

Befektetik a náluk tartott pénzt.

Van Premium és Metal előfizetés.

Vannak limitek (pl. ATM, utalás, átváltás), amiket túllépve kis %-ot számol fel.

A hétvégi árfolyamátváltásokra 0.5%-ot rászámolnak. Ennek jó oka van: az árfolyampiac hétvégén zárva van, és a nyitáskor történő hirtelen árfolyamingadozásokat próbálják ezzel fedezni. De nyílván ez a 0.5% átlagosan nyereséget hoz nekik. Meg hétvégén azért elég sokan vásárolhatnak külföldön :)

2019. nov. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!