Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 2 nap alatt jon meg az utalás?

2 nap alatt jon meg az utalás?

Figyelt kérdés

Egy srác kuldott nekem egy screenshotot hogy utalt penzt.(a kepen minden adat stimmelt,alul ott volt hogy tranzakcio sikeres stb..) De meg nem jott meg. Pentek este kuldte es ma ugye Hetfo van. Van meg esely ra hogy holnap megjon?

Valaszokert elore is koszi!


2019. okt. 7. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha magyar bankból magyar bankba küldte, akkor legkésőbb ma (hétfő) reggel meg kellett volna, hogy jöjjön.
2019. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor csinálok neked egy screenshotot. Mennyit utaljak?


Ha magyar számláról utalt, akkor ma reggel meg kellett volna jönnie a pénznek.

2019. okt. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Magyar számlárol utalt de nem jott semmi. Tudom most nagyot hibaztam. Szerencsere “csak” 20 ezer forintrol van szo...legalabb megusztam ennyivel. Tanulopenznek jó volt..Legalabb ha kesobb kerulok hasonlo helyzetbe es nagyobb osszegrol van szó akkor nem esek ilyen hibaba! Koszonom szepen a valaszaitokat. De a remeny hal meg utoljara ,hátha holnap..
2019. okt. 7. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Pár óra alatt át kellene érnie mindenképp. Jó, a péntek du 4-kor beadott utalás lehet, hogy hétfő 8-tól számított két óra, de elég pontosan átjön. Ha viszont hamisított egy utalást és te erre küldtél árut, akkor alaphangon csalóval találtad magad szemben.

ellenőrizd a amit küldött képet, jó-e a bankszámla szám amire "küldte". Lehet, hogy csak elírta.

2019. okt. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!