Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudnátok ajánlani bankot,...

Tudnátok ajánlani bankot, folyószámla nyitáshoz?

Figyelt kérdés

Melyiknél lenne érdemes nyitnom? Ami olcsó, egyszerűen megvan.

Jelenleg ahol vagyok (Raiffeisen), nekem nem jött be, szeretnék másikat.


2019. okt. 21. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha leírnád miért "nem jött be" a Raiffeisen, akkor egyszerűbb lenne ajánlani mást.
2019. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért "nem jött be", mert azt még kvázi gyerekkoromban nyitották a szüleim, és elképesztő díjakat vonnak le ilyen-olyan értékpapír- meg egyenlegrendezés címszó alatt.
2019. okt. 21. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezeknek a szolgáltatásoknak minden banknál vannak költségei.
2019. okt. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egyes bankoknál különböző ajánlatok léteznek, azonban összességében nézve szinte ugyan oda jutunk. Egyiknél a számlavezetés olcsóbb, ott drágább a kártya díja, vagy éppen fordítva. Körül kell nézni, ajánlatot kérni, nem kell azonnal dönteni, hasonlítsd össze a különböző bankok ajánlatát, vedd figyelembe, hogy milyen tranzakciókat szoktál végezni, vetítsd le egy évre ezek költségeit és válaszd a legkedvezőbbet.
2019. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem, már ezt egyszer megkérdezted és választ is kaptál - pont tőlem.

Miért kell óránként megkérdezni ugyanazt?

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..

2019. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5. ez nem én voltam, én nem akarom külföldön használni. Gondolom, nem egyedül nekem van a Raiffeisennél számlám.

De köszönöm a válaszokat, most az OTP-n gondolkodom, valaki azt javasolta, de örülnék egyéb tapasztalatoknak, véleményeknek is.

2019. okt. 21. 16:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha arra vagy kíváncsi, hol a legolcsóbb a számlavezetés, akkor például a [link] oldalon meg tudod nézni, hogy a te felhasználási szokásaidhoz melyik számlacsomag a legolcsóbb.
2019. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

OTP Junior 23 éves korig ingyenes számlavezetéssel, első évben ingyenes bakkártyával. Ennél olcsóbbat nem nagyon fogsz találni.

Aztán vannak olyan számlacsomagok más bankoknál, hogy ha min. 250 ezer ft jövedelem érkezik a számládra, akkor ingyenes vagy ha x forgalmat csinálsz, akkor ingyenes - számtalan bank és csomag van, de a Te szokásaidat csak Te ismered (mennyit utalsz havonta, mennyit vásárolsz, stb)

2019. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!