Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha eleged lenne a CIB Bankból,...

Ha eleged lenne a CIB Bankból, de az Erstébe semmiképpen sem szeretnél átmenni, akkor melyik másikat választanád és miért?

Figyelt kérdés

2019. okt. 5. 12:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Megnézném hogy milyen feltételek vannak más bankoknál és azt választanám amelyik nekem legjobb. De ez csak én vagyok, lehet, hogy vannak akik név alapján vagy vadidegenek ajánlásai alapján választanak bankot...
2019. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Én pont az Erstéhez mentem át a CIBtől, 6 éve. Eddig elégedett vagyok.
2019. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Amelyik az én helyzetemhez mérten a legkedvezőbb feltételeket kínálja.
2019. okt. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem harom szempontom pont, nem nev alapjan valasztottam:

- jol mukodo teljeskoru szolgaltatast nyujto netbank es okostelefonos applikacio (emiatt hagytam ott CIB-et)

- paypass kepes mastercard kartya (ezt semmtudta a cib biztositani). Most emelle meg az Apple Pay hozzajonne

- alacsony koltsegek: nem par szaz forinton mulik havota, de azert nem szeretnek kiugroakat.

2019. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a Raffihoz megyek a K&Htól, mert teleszaladt velük a tököm.
2019. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"jol mukodo teljeskoru szolgaltatast nyujto netbank es okostelefonos applikacio (emiatt hagytam ott CIB-et)"

Nekem is ebből van elegem...

2019. okt. 5. 19:56
 7/20 anonim ***** válasza:
21%

Én pont most mentem a Rafiból a KH-ba :D Amúgy a Rafi nem rossz, a KH-t majd meglátjuk. Csak azért váltottam, mert KHnál jobb kondíciókat kaptam, ill. volt olyan egyéb megtakarítási formájuk, ami nekem most épp kell. Aztán ha nem jó, majd váltok megint.

Magyarhoz nem megyek, elvi okokból.

2019. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%
Ja, utolsó vagyok (Rafiból KHba): A KHnak egyelőre jóval szimpatikusabb az e-bankja meg a mobilbankja, a Rafinál gyakran volt DirektNet kimaradás, meg nem a legfelhasználóbarátabb sokszor/kevés a feature (pl mobilbanknál csak számlatörténet meg ft átutalás lehetőség van asszem)
2019. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintetek mit nem tud a cib applikációja és netbankja? Én rendszeresen onnan bankolok
2019. okt. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

ujabban egyszeruen nem hagy belepni

azt mondja, nem stimmel a jelszo, pedig - de csak ujabban! - jelszot nem is ker, csak azonositot meg token-kodot

felhivni keptelenseg oket, ha visszahivast kerek, arrol meg csak munkaidoben lehet szo, amikor nem erek ra, e-mailes kerdesekre meg folyton csak egy sablonszoveggel valaszolnak, aminek az a lenyege, hogy hivjam fel oket - ugyhogy a kor bezarult

a bankfiokba se lehet mar elore idopontot foglalni, ugyhogy fel napot ott kell majd toltenem, mire sorra kerulok...

2019. okt. 6. 04:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!