Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-s vagyok, és töröltetni...

OTP-s vagyok, és töröltetni szeretném a kártya adataimat minden olyan oldalról ahol megadtam?

Figyelt kérdés

Megadtam a kártya adataimat olyan oldalakon is ahol nem kellett volna.

Ha bemegyek a bankba, ott tudják törölni, a kártya adataimat, minden olyan oldalról ahol megadtam? Vagy ilyesmi nem létezik még? :(

Előre köszönöm!



2019. okt. 23. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, ilyen nem létezik. Most csak gondolj bele. Megadod nekem a kártyaszámod, lejáratot meg a cvc kódot. Besétálsz az otp-be, hogy töröljék mindenhonnan. Nekem akkor is itt lesz a kis papíromra leírva. Nincs ekkora hatalma a csányinak még azért :D


Megoldás: kártya letilt, új kártya igénylése, jövőben körültekintőbben kiadni az ilyen adatokat.

2019. okt. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát azért egy kártya letiltas nem olcsó mulatság, csak legvégső esetben csinálnám.


Nem tudom miről van szó pontosan, mert pl ELMU vagy Telekom stb oldala is el tudja menteni de később lehet törölni is.

2019. okt. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én többek között ilyen megfontolások miatt használok online revolut kártyát.
2019. okt. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Letiltod a kártyát és csináltatsz újat. Annyira azért nem drága (persze attól függ milyen kártya).
2019. okt. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sima OTP Junior kártya. Akkor tiltás lesz belőle ha más lehetőség nincs.

Köszönöm szépen a segítséget.

2019. okt. 23. 11:34
 6/8 anonim ***** válasza:
De mi a problémád?
2019. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy van egy pár helyen, vagy app-ban heti/havi előfizetésem. Folyamatosan vonja le, viszont lemondani meg nemtudom, mert elfelejtettem az icloud fiókom teljes e-mail cimét. Ugyanis ilyen krix-kraxot adtam meg. (Android-ról váltottam, nem gondoltam volna, hogy ekkora jelentősége lesz.)
2019. okt. 23. 22:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Apple id password recovery

Apple support ingyenes számán segítenek

2019. okt. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!