Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nekem A banknál van hitelem...

Ha nekem A banknál van hitelem, de B banknál van számlám nyitva. Megszünik a munkahelyem, és megszüntetem a B banknál a számlámat. C banknál nyitok ujjat, de nem adok átutalási megbizást az A bank felé. Mi fog történni?

Figyelt kérdés
Az A bank megtudja keresni a C bankot a tartozás miatt?

#tartozás #bank váltás.
2018. febr. 15. 03:24
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Megkeresnek tėged h tartozásodat rendezd. Ha nem akkor gyűlik rendesen. Aztán vėgrehajtó visz amit lehet. Vagyontárgy stb ami a neveden van vagy csak a tiėd. Persze lehet böri is a vėge.
2018. febr. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
70%

Az A bank nem fogja közvetlen C bankot megkeresni. Az A bank először téged fog keresni, hogy jó lenne, ha fizetnél. Ha nem, akkor követeléskezelőhöz kerül a tartozásod. Ők szintén zaklatni fognak, hogy jó lenne, ha fizetnél (persze nem lesznek ilyen kedvesek). Ha még mindig nem, akkor végrehajtás alá kerül a tartozásod. Ilyenkor már egy bírósági végzéssel megkeresi a D behajtó a bankodat. De eddigre a tartozásod akár többszázezer forinttal is megnőhet (akkor is, ha százezer sincs a tarotzás). Ha a bank(ok)nál sem találnak semmit, akkor a munkahelyedet is elkezdik keresni, és a munkáltatód eleve nekik fogja utalni a fizetésed egy részét. Ha bejelentett munkahelyed sincs, akkor fogják keresni az ingóságaidat és ingatlanjaidat. Ha ezek sincsenek, akkor meg csak gyűlik és gyűlik és gyűlik a tartozás.

Szóval húzhatod, halogathatod, de SOKKAL többe fog kerülni ha nem fizetsz, mint ha fizetnél.

2018. febr. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

"Persze lehet böri is a vėge."


Ezt hogy érted?

2018. febr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!