Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A telekom tartozás egy idő...

A telekom tartozás egy idő után elévül?

Figyelt kérdés

2019. nov. 11. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha küldtek fizetési felszólítót vagy bármit akkor nem fog elévülni.
2019. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oney bankos tartozás?
2019. nov. 11. 12:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök mind egy, mert valószínűleg egy idő után eladják a tartozást egy követeléskezelőnek/behajtónak, aztán utána ők fognak a nyakadra járni.
2019. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem évülnek el az ilyen tartozások, hanem kamatoznak, és sokszorosára is nőhet az összeg így. Aztán tényleg megveszi egy behajtó, jön, kipakolja a lakásodból, ami ér valamit, a pénzedből meg letilt, amennyit csak bír.
2019. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 MancsWolf ***** válasza:
66%
Távközlési tartozás 1 év után elévül és NEM szakítja meg semmilyen felszólítás. Egy idő után végrehajtásra adják ugyan és a MOKK fog végrehajtási lapot küldeni erre viszont 15 napod van hogy ellentmondj hivatalos ajánlott levélben ( a tartozás összegét és jogossagát nem ismered el, beleírod az elévülési cikkely számát ami neten megtalálható stb) utána auto bíróságra megy az úgy amin nem kell megjelenned. De mivel a törvény erősebb kapni fogsz egy levelet a törvényszékről hogy az ügy lezárva ( volt tartozás nincs tartozás). Ezt végigcsináltam már mindhárom szolgáltatóval. ( Nem vagyok rá büszke, megvoltak az okok miért is nem tudtam anno fizetni). Azóta inkább fizetem minden hónapban a számlát. Arra készülj hogy a tartozás alól ugyan mentesülsz, de ugyanúgy feketelistán maradsz 3 évig a közös adatbázisban. Azaz Vagy nem is tudsz elofizetni sehol semmire/vásárolni vagy horribilis előleget fognak kérni.
2019. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Marha jó hogy más becsületesen fizet, egyesek meg mindent megtesznek hogy ne fizessenek és sikerrel is járnak itthon..
2019. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Esetleg lehet olyat, hogy nettó 102 ezerre nem vesz az ember részletre ájfónt meg telefonál Katarba?
2019. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem én vettem fel a hitelt "ájfonra" 102-ért. Hanem sajnos kezes voltam.
2019. nov. 11. 15:17
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

Dehogy évül el egy év után... el ne hidd!

Távközlési tartozás. :D


Nincs lyen, hogy távközlési tartozás.

Ha lenne, mindenki kivárná az egy évet.

A tartozás az tartozás, tetszik vagy sem, ki kell fizetni.

2019. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
telekom tartozásnál minek kezes?
2019. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!