Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Meddig nézi a bank a keresetem...

0utsider kérdése:

Meddig nézi a bank a keresetemet személyi kölcsönnél?

Figyelt kérdés

A miatt kérdezem, mivel a bankoknál havi 250000 ft jövedelem felett, kedvezőbb konstrukciókkal lehet hitelt felvenni, mint az alatt.


A jövedelmemet nem abba a bankba utalnám, ahonnan a hitelt esetleg felvenném.

(Tudom, hogy úgy további kedvezményeket lehetne el érni, de a jelenlegi bankommal az általuk ajánlott kölcsönök magas THM-jeiken kívül, meg vagyok elégedve)


Jelenleg az alap keresetem túlóra nélkül 247600 ft, bár idén még nem volt olyan hónap, hogy ne túlóráztam volna.

(Mielőtt még valaki életviteli tanácsokkal szeretne ellátni. Nem azért túlórázok mert nem jövök ki a fizetésemből. Jelenlegi keresetem kicsit több mint a fele havi szinten megmarad költőpénznek, megtakarításnak.)


Válaszaitokat előre is köszönöm!


2019. dec. 1. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés akkor minimum 3 havi fizetést néznek
2019. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kérdés arra vonatkozott volna, hogy utólag figyeli e a bank, hogy egy másik banknál vezetett számlára meg e érkezik a minimum 250000 ft, vagy ez csak az elbírálásig lényeges?
2019. dec. 1. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Folyósítás után nem figyelik.
2019. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ Kolompár Achillesz!
2019. dec. 1. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem hozzájuk utalod a fizetésed, nem fogják megadni a kamatkedvezményt. És igen, negyedévente nézik, hogy megvan-e átlagban a 250/hó, ha nincs, akkor elveszik a kamatkedvezményt.
2019. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az általam nézett bank hirdetményében ez áll:


új ügyfélként akciós kamattal igényelheti jövedelemátutalás nélkül.

2019. dec. 2. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!