Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelügyintéző vagyok. Sem...

Hitelügyintéző vagyok. Sem előre, sem utólag nem kérek az ügyféltől pénzt. Nem sikerült a hitele, mégis fel akar jelenteni?

Figyelt kérdés

Elküldtem neki a banki bírálatot,melyben leírták miért nemkap hitelt--bár megindokolni abankok nemigazán akarják az elutasítás okát,--lényeg,hogy az ügyfél nem fogadta el.

Kéri,hogy adjam meg az értékbecslő elérhetőségét,meg abírálóét is.Meg mi jogon intéztem neki a hitelt,ha nincs hitelirodám?

Fenyeget.Milyen jogi úton védekezhetek???


2010. júl. 19. 22:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Persze,én egytértek veletek,de ő ezt nem érti meg,és fenyegetőzik--már elég rendesen!

Kéri az értékbecslési szakvéleményt,amit ő kifizetett hogy csinálja meg az értékbecslő,de állítólag aláírtak értékbecsléi megállapodást,hogy az érinett értékbecslő csakis a bankba készít szakvéleményt és erről az ügyfélnek tudomása van--hiszen aláírta.

Másrészt meg minden fénymásolatot kér tőlem vissza,hol ott nálam nincs mert abankba lett továbbítva minden,és a bank meg csak eredeti doksikat küld vissza,mert elutasítás esetén a másolatokat megsemmisíti.

Ezt is ő aláírta,de ezt sem érti meg.

APROPÓ!Kéri vissza az értékbecslés árát is!!!

Meg a hitelbíráló telefonszámát is kéri!


Ebbe ha nem őrülők meg,akkor boldog leszek,de féltek a pocaklakómat--próbálok higgadt maradni,de így......

2010. júl. 21. 13:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy jelentsen fel, pereljen be, ha akar, de ha nem hagy békén, akkor feljelented zaklatásért. Ennyi.
2010. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nana, csak hátrébb az agarakkal. Egy ostoba hiteltanácsadó akkor is nagyon sok kárt tud okozni (milliókban számolható károkat, kedves kis kibicek), ha amúgy nem akar. Az enyém is csúnyán megpróbált átvágni, éppen a feljelentését fogalmazgatom.

Kedves kérdező, ha nem érzed magad hibásnak, te mindenről korrektül tájékoztattad, írásban tetted ezt, nem hazudoztál, nem próbáltad meg jelentős anyagi kárt okozó konstrukciókba belekényszeríteni, akkor jelentsen fel, ahol akar. Ha meg van miért, akkor annyi szép szakma van még. :) Mondjuk azt nem tudom, hogy ha egy polgári peres eljárásnál sem vagy tisztában a védekezés jogi lehetőségeivel, miért akarsz mások pénzügyeiben segítséget nyújtani. A mezőgazdasági idénymunkák is fizetnek ám szépen.

2014. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kornytech válasza:
Nem te utasítottad el, csak közvetítő vagy, ha jól értem. Ne aggódj, úgysem tud tenni semmit, kerüld el, és ne vedd fel a telefont ha hív, fölösleges. Nem kötelezhet senkit arra, hogy hitelt adjanak neki. Inkább a cég/bank telefonszámát add meg, ami nyilvános, hogy ott érdeklődjön vagy reklamáljon. Vigyázz a babára, ő fontosabb!
2014. nov. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!