Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi az esélyem hogy személy...

Mennyi az esélyem hogy személyi kölcsönt kapjak?

Figyelt kérdés

Jelenleg határozott idejű szerződéssel vagyok, lejárt a próba időm, a szerződés lejárta után kapok hosszabbítást.


Mennyi az esélye hogy adnak hitelt?



2019. dec. 29. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez alapján a töménytelen mennyiségű információ után... erős 50%-ot mondanék. Mennyit? Milyen futamidőre? Melyik banknál? Mennyi a jövedelmed? Van-e fedezeted? Stb...
2019. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
CIB banknál láttam a legkedvezőbb ajánlatot, nincs fedezet, 140 a fizum. A fizetés miatt úgy tudom min. 2 évre kell vállalni.
2019. dec. 29. 14:51
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és kimaradt hogy 600 ezerre lenne szükségem
2019. dec. 29. 14:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is adott az OTP 140 ezer nettó fizetésre vagy 1 milliót.. igaz, vagy 7 évre, és azóta már vissza is törlesztettem a lejárat előtt a maradékot, mert nem volt buli, hogy minden hónapban 35 ezerrel kevesebb a fizetésem, mint ami járna :P

Bár az is igaz, hogy azóta, hogy felvettem, azóta az akkori fizetésem háromszorosát keresem, így ez nem okozott akkora nagy gondot, még ha meg is voltam áldva ezentúl egyéb hitelekkel, tartozásokkal is, amiket ezen felül fizetni kellett..

2019. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem a probléma a határozott szerződéssel van a bajom, hogy nem-e kizáró ok
2019. dec. 29. 17:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet megmondani.

Nekem például arra is rákérdeztek annak idején, hogy van-e saját tulajdonú lakásom, ha van, abban hányan laknak, én vagyok-e az egyedüli tulajdonos és a többi.

Miután nekem volt, rajtam kívül senki nem is lakott benne, illetve én voltam az egyedüli tulajdonos (amit egy szimpla tulajdoni lap lekérdezéssel egyébként könnyen ellenőrizhettek is), ezért jogosan gondolhatták, hogy ha össze-vissza ennyi bevételem is van, mint amit mondok (bár volt más is, pl. akkor még szülők támogatása), a legrosszabb esetben elárverezhetik a lakásomat, és akkor ők ugyanúgy a pénzükhöz juthatnak.


A legegyszerűbb, ha bemész a bankhoz, és megkérdezed, hogy adnának-e neked annyi hitelt amennyit akarsz?

Két válasz lehetséges:

1. Igen

2. Nem

2019. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kizaró ok a CiBnel a határozott munkaviszony, viszont addigra vissza kell fizetned, mire lejár a munkaviszonyod. Ha csak egy éves a szerződésed pl, akkor max egy év lehet a futamidő is.
2019. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!