Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Amikor bezárok egy bankszámlát...

Amikor bezárok egy bankszámlát jön ki postán valami végelszámolás vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Postai úton zárnám be külföldről és nem szeretném ha a magyar címemre mindenféle vackot küldenének.


(Hivatalosan a magyar az állandó lakcímem még.)



2020. jan. 3. 12:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem te kezdted? Akkor ez mi?


"De nagy az isten állatkertje."

2020. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Az azért nem volt valami durva, inkább poénnak szántam volna.

Utána kezdtek kioktatni, hogy ne mondjam meg ki válaszolhat stb.


Jó mondjuk írásban nem jönnek át az emóciók és durvának értelmezhették. Szerényebben is megfogalmazhattam volna. Mindegy.


--

Offtopic: A kérdésre válaszolna esetleg valaki ennyi felesleges komment után?

2020. jan. 3. 23:57
 13/14 anonim ***** válasza:

Bizonyára nem tűnt fel, de többen is válaszoltunk a kérdésedre:

Én a magam részéről azt emeltem ki, hogy akkor lehet egy számlát megszüntetni, ha 0-ára jön ki az egyenleged - ez pedig nem egy könnyű feladat - ergo könnnyen lehet, hogy nem fog sikerülni.


Elolvastad egyáltalán, amit belinkeltem?

Korántsem olyan egyszerű dolog megszüntetni egy bankszámlát - sokkal nehezebb, mint nyitni :-)

2020. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nincs semmilyen hitelem és 1 milliót tartok rajta megtakarításként.


Így pozitív lesz, nem?

Ilyenkor kiutalják gondolom. Kártyáim nincsenek.


Ez amolyan dugipénz volt nekem, csak már nem akarom forintban tartani, mert idén beszakad az árfolyam.

2020. jan. 4. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!