Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha kiveszek pénzt kártyáról...

Ha kiveszek pénzt kártyáról azért kell fizetni? Több lenn

Figyelt kérdés
Tehát vonnak le pénzkivevéskor, mint pl a hónaponti kezelési költségnél? tehát inkább utalással jobb fizetni vagy készpénzbe?

2020. jan. 11. 14:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
magyarországon tehát 150 ezerig lehet utalni ráfizetés nélkül? az 500 euró, én kb 100at akarnák utalni
2020. jan. 11. 17:50
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 150ezerig pénzt felvenni lehet ingyen, nem utalni. Az utalás összegtől is szokott függni. Legtisztább, ha felhívod a bank ügyfélszolgálatát, és megkérdezed, hogy esetedben konkrétan mi mennyibe kerül.
2020. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Áruld már el, légyszi, hogy mit akarsz csinálni? Vásárolni akarsz a netről? Mert akkor bankkártyával is lehet fizetni sok helyen - az meg ingyenes.


Vagy utalni valakinek?

Ha utalni akarsz, akkor azt csak netbankon keresztül tudod megtenni, de úgy látom, Neked netbank hozzáférésed nincs - talán jobb is - mert abszolúte nem vagy tisztában alap fogalmakkal.


A készpénzfdelvét és az utalás 2 teljesen különböző dolog.

Ne erőltesd az itt kérdezősködést - menj be a bankba, ott talán majd el tudják mondani Neked úgy, hogy Te is megértsd! :-)

2020. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

"A kérdező kommentje:


magyarországon tehát 150 ezerig lehet utalni ráfizetés nélkül? az 500 euró, én kb 100at akarnák utalni"


Értsd már meg: TELJESEN MINDEGY, hogy Magyarországon hogy, mennyiért lehet utalni, Szlovákiában más törvények vannak - más a fizetendő összeg is.

Még a pénznem sem azonos...


Nem értem, mit nem lehet ezen megérteni :-(

2020. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
13-as: igen, vásárolni akarok bankkártyával netről, és ugy rendelem az árut hogy postára menjen. Azért is érdekelne hogy mennyi pénzt vesz le az utalás, mert akk inkább kiveszem készpénzbe és ugy fizetek, mert ugye azért is vonnak le, akk már mindegy
2020. jan. 11. 19:56
 16/16 anonim ***** válasza:
70%

nézd meg, hogy te melyik csomagban vagy,és hány százalék az utalás.

A teljes összeg, amit utalni akarsz, és ha azt elosztod százzal, annyi pl az egyszázalék. És az egyszázalékot ahányszor kérik, az még levonódik tőled átutalásnál.

Ja és nekem olyan szerződésem van, hogy minden hónapban az első két pénzkivétel ingyenes.

Többet nem tudok erről.

2020. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!