Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakáshitelnél csak a szerződő...

Lakáshitelnél csak a szerződő fél fizetését veszik figyelembe vagy házasság esetén mindkét félét?

Figyelt kérdés

Lakáshitelt akarunk felvenni a férjemmel, az ő nevén futna, mivel neki van nagyobb keresete, de ilyenkor a háztartás jövedelmét nézik vagy csak az övét?

Az én fizetésem papíron alacsony arra nem sok hitelt adnának, lehetek-e így is az adóstársa?



Példának okáért:

Ő fizetése 300 nettó papíron

Enyém 150 nettó papíron

Kaphatunk-e 450 nettó fizetés utáni törlesztő ajánlatot?



2020. jan. 11. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, figyelembe veszik, lehetsz adóstárs. Viszont eltartott gyermekeket, egyèb hiteleteket is számolják.
2020. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nincs gyerek, sem más hitel.
2020. jan. 11. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
A házasság miatt mindenképpen adóstárs leszel. A fizut együtt nézik ha ez nálatok lényeges mert olyan sok hitelt akartok vagy olyan kevés önmagában a férj fizuja.
2020. jan. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"A házasság miatt mindenképpen adóstárs leszel."

Köszönöm! Nekem ez a lényeg, megadnák az ő fizetésére is, de szeretnék mindenképpen én is részt venni benne.

13 milliót akarunk, azt így is megadnák .

2020. jan. 12. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!