Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történik ha mindenki...

Mi történik ha mindenki visszautasítja az örökséget?

Figyelt kérdés
Anyukánk meghalt, 3 gyereke van mind 3 más apától. Anyunak csak adósságai vannak és egy házban fele része. Én laktam vele, csak én ápoltam és segítettem rajta a másik 2 testvérem semmit,a temetését is teljes mértékben én fizettem ki. Én vissza akarom utasítani az örökséget mert valószínű magas pénz tartozasai vannak. Mi van olyankor ha mind a 2 testvérem visszautasítja és én is? Kire fog szállni ha más örökös nincs? Attól félek mivel velem volt rám terhelnek mindent. Vagy ha mind hárman vissza utasítjuk és ha nincs több örökös törlik az adósságot? Hogyan működik ez?
2020. jan. 17. 13:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A nővéremnek van 2 kiskorú kislánya
2020. jan. 17. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!