Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan szüntethetem meg K&H...

Hogyan szüntethetem meg K&H élet és balaset biztosításom?

Figyelt kérdés
Úgy lehet hogy itthol megírom a levelet és postára adom?
2020. jan. 17. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem muszaj. Mivel ez nem egy kotelezo biztositas, hanem egy egyszeru kockazati biztositas, egyszeruen ne fizesd es dijnemfizetessel meg fog szunni. Ennyi. Buntetni nem tudnak, mert ez nem egy kotelezo biztositas (mint a GFB).


Bankban dolgozom ugyhogy en ezt 100%ra mondom :)

2020. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de csoportos beszedéssel fizetek
2020. jan. 17. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor torold a csoportos beszedest e-bankon. Ha nincs e-bankod akkor bankfiokban is kerheted. En mindig azt mondom az ugyfeleknek hogy ne fizessek, hiszen amit te elore befizettel abbol visszateritest mar nem kapsz, tehat feleslegesen mondod fel mert a fedezet tartani fog.


Lenyeg hogy ez csak a te javadat szolgalta, semmilyen kotelezettseg nincs. Max levelben kapsz ertesitot hogy elmaradt par havi dij, de ha nem foglalkozol vele akkor hamar fel is mondjak, es le is van tudva.

2020. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mármint? hogy érted fedezet tartani fog semmi következmény nincs ha nem fizetem?
2020. jan. 17. 17:31
 5/8 A kérdező kommentje:
megkötöttem de megbántam, mert szerintem felesleges
2020. jan. 17. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jol leirtak. Felesleges biztositas meg nincs. Kiveve aki frlett orangyal lebeg.
2020. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerinted érdemes fizetni vagy mi?
2020. jan. 17. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyu nekunk biztositas oktatason ezt elmondtak.

Mi is az a biztositas?

Egy vedelem, biztonsag, amivel te sajat magadat a jovodben tamogathatod. Es van egy nagyon fontos tulajdonsaga: egy esetben nem tudod megkotni, ha mar bekovetkezett a baj.


Pont a minap raktam a kazanra, a tuzre, es egy hatalmas lang kicsapott par parazsat. Nem talalt el, de atfutott az agyamon, hogy mi lett volna ha az pont az arcomba nyomta volna, es rogton bekattant, hogy egesi serulesre van eletbiztositasom... Hiszen ha az arcom megserul, akkor en a munkamat el is veszithetnem, mert feljebb emlitettem, bankban dolgozom. Osszeegett arccal mar nem biztos hogy fogadhatnek ugyfeleket.


Vagy utazok a baratommal, megallunk a piros lampanal. Zenet hallgatunk, jo kedvunk van, es mindketten figyeljuk a lampat. Es hirtelen hatulrol belenk csattan egy kocsi, es annyira megserulok, hogy amputalni kell a labamat. Nem eleg hogy leszazalekolnak, de utana lehet meg dolgozni sem tudok. Nem en tehetek rola, varatlan, barmikor bekovetkezhet hiszen mindannyian kozlekedunk, es maradando serulessel biztosan hatranyban lennek mint munkakereso, de igy megis kapok mondjuk 3millio forintot, ami talan kicsit kompenzalja ezt a jovedelemkiesest.


Tehat ilyen esetekbe kell belegondolni. Olyan nincs, hogy felesleges az eletbiztositas...

2020. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!