Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Reális Bp-en 100eFt-ért...

Reális Bp-en 100eFt-ért albérletet találni?

Figyelt kérdés

Méret egyáltalán nem számít, 8ker környéke lenne a legjobb, de azért ne késeljenek meg (ne a legeldugottabb susnyában legyen). Berendezés sem lényeg. Annyi hogy normálisan lakható legyen, ne rohadjpn, ne legyen büdös.

Vagy ennyiért csak szobában gondolkozhatok?



2020. jan. 26. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Budapesten 51 nm-es 2 szobás első emeleti lakásomat 90 ezer forintést adom ki. + rezsiköltség.

Nekem azt mondják, hogy túl olcsón adom ki. Mivel külföldön élek, így nekem jobb ha lakják mint ha üresen állna

2020. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondolom régebben kotottétek a szerződést, mert a mostani árak valóban magasabbak. De egy bevált megbízható bérlő sokszor többet ér.
2020. jan. 26. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Ennyiért SZOBA van.
2020. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:


Gondolom régebben kotottétek a szerződést, mert a mostani árak valóban magasabbak. De egy bevált megbízható bérlő sokszor többet ér.


Nem. 2019 januárjában költözött be 2 diák. December 31-ig maradtak. Utolsó éves egyetemisták voltak, azért maradtak csak 1 évet.

Szerintem ez nem régi szerződés.

első vagyok

2020. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2020. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aki 100ért szobát bérel az hülye. Szoba 50-60 körül van.
2020. jan. 26. 23:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Némi mázlival lehet. A fenti linken látszik, h van ilyen, csak kevés és szar.


A 8ker amúgy a legrosszabb választás: éjjel nem szívesen mászkálós, a lakások lepukkant vackok, a szomszédság drogos, de cserébe drága, mert az albérletárakat felnyomja, hogy közel van a 4-6os.

2020. jan. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik garzonunkat 100-ért, másikat 102-ért adjuk ki (a harmadikat is 100ért adtuk), szóval nem elképzelhetetlen.


A 8 ker ráadásul nem épp a legjobb része a városnak, ennyiért tuti kapsz. Ha viszont nem vagy ismerős akkor bele futhatsz nagyon rossz lakóközösségbe is arrafelé.

2020. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!