Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen írországban élni,...

Milyen írországban élni, mennyit lehet keresni, milyen nehéz munkát találni Dublinon kívül, lehet-e egyedül albérletet fizetni, mennyi euróval lehet kimenni?

Figyelt kérdés

Mennyi az albérlet, mennyi a kaució, Dublinból kisebb városokba repülővel vagy busszal kell menni pl. Cork-ba?


Az írországi magyarok youtube és facebook közösség meg szégyellje magát, mert elutasította a jelentkezésemet a csoportba mondván hogy unszimpatikus a facebook fiókom. eMailben még nekik áll följebb, hogy elutasították. Csomó kérdésem lenne de őket ez érdekli?


2017. aug. 9. 23:40
 1/1 anonim válasza:
Hmmm összetett kérdés szeretem is imádom is gyűlölöm is. a minimál bér olyan 1400 euro de mondjuk egy lakás Dublinban 1800 szval el van kicsit csszve. Dublinon kívül melót találni szerintrem étteremben nem nehéz. akármilyen étteremben nem kell valami fancyre gondolni subway szendvics vagy bármi. Vidéken van h házat kapsz havi 600 ból én szobát bérelek ennyiből és ez rohadt olcsónak mondható mert fővárosban lakom. a Kaució általában egy hónap van hogy kettő. Lehet egyedül albit fizetni ha vidéken találod a melót és a lakhelyet. mennyi euro hmm én anno 400 ezer magyar forinttal jöttem egy hónapig volt elég nagyon nagyon beosztósan segtséggel úgy hogy volt szállásom ismerősnél. Alsó hangon 2000 eurot javasolnék de mondjuk a lakótársam nem is tudom hányezer euroval jöhetett mert egy hónapja költözött de esze ágában sincs munkát keresni míg nem beszél folyékonyabban angolul mint most. Hát szerintem a rendszere sokba kerül úgy tanulsz meg angolul ha környezetbe vagy nem ha könyvtárba jársz de nem az én dolgom. Szval szerintem ő is többezer euroval árkezett h ezt finanszírozhassa. Ha van még kérdésed. Szívesen válaszolok
2018. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!