Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan utaljak francia kártyáról?

Hogyan utaljak francia kártyáról?

Figyelt kérdés
Nagybátyámnak francia bankkártyája van, L'autre carte a bank neve. Tetemes nyugdíjat kap rá, csakhogy nem tud vele fizetni sehol, pénzt levenni is csak maximum 80e ft körül minden hónapban. Megnéztem a bank honlapját, hátha lehetne valamit módosítani, de a belépéshez azonosító kell, amit nem ismerünk. Több oldalra is regisztráltam a kártyaszámmal és próbáltam pénzt utalni, de mindenhol elutasítják. Érdeklődtünk a francia banknál, de azt válaszolták, hogy személyesen kell megjelenni, nagybátyám viszont a házból sem mozdul ki. Tud valaki segíteni?

2020. jan. 27. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

"nagybátyám viszont a házból sem mozdul ki. Tud valaki segíteni?"



Miben? Kimozdítani a bácsit?


:-)))))


Balu, Balu ...

2020. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Abban szeretnék segítséget kérni, hogy hogyan utaljak pénzt a francia kártyáról?
2020. jan. 29. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem a kartyarol utalsz basszus hanem a szamlarol!!!


En nem is ertem. Felhivtatok magat a bankot, ok megmondtak mi a teendo....

Akkor mit mondjunk mi?


Penzrol van szo, hivatalos dolgokrol, szerinted ilyen szigoru dolgokat online meg tudsz buheralni? Nem hulyesegbol mondtak hogy menjen be a nagybatyad.

2020. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kártya/számla, krumpli/burgonya. Elnézést az elírásért mester!

Nyilván azért írtam ide a kérdést, mert ez már az utolsó erőfeszítés, hátha akad mégis valaki, aki tud megoldást.

De köszi ezt a hasznos választ! Remélem nem ment fel túlságosan a vérnyomásod az írása közben, azt nem tudnám elviselni.

2020. jan. 31. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!