Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Motor vásárlás hitelből?

Motor vásárlás hitelből?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, dolgozom. Megvan az A2-és jogsim, szeretnek egy motort vásárolni.

A kiszemelt géphez kellene meg 2000 euró. Mivel minimálbérrel vagyok bejelentve bank nem ad ennyit. Ettől függetlenül tudnám fizetni. Egy magáncég adna ennyi, havi 21 ezer forintos törlesztő el.

A tervem az, hogy nyár végén otthagyom a munkámat és kimegyek egy évre Dániába dolgozni, pénzt gyűjteni a vallalokzasom beindítására. Ott egy havi fizetésemből (igen, már megvan a munkám is ott) ki tudnám fizetni a teljes összeget, így nem kellene 5 év szívni miatta.

Kb 160-180000 között keresek, otthon lakom, egyedül üzemanyagra és ruhára kell koltenem.


Mi a velemyetek bele vágjak így?

Nem akarok olcsóbb motort venni, mint amennyire momentán pénzem van, olyant akarok ami biztosan kiszolgál, és a kötelező kopó alkatrészeken kívül egy pár évig ne keljen cseréljék semmit.


2020. jan. 28. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Ha nyár végén lesz pénzed, akkor vedd meg nyár végén.
2020. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen kategóriában a motor vétel mondhatni "élvezeti cikk", nem létszükség. Ilyen dologra kizárt hogy hitelt vennék fel, nagy butaságnak tartanám. De ez csak az én személyes véleményem, nyilván nem számít semmit.
2020. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ELŐBB dolgozz, és legyen meg a pénz, és majd UTÁNA vedd meg a motort. És nem mondhatod, hogy nem szóltam.
2020. jan. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, a szokásos álommeló, ahol fél évig várnak egy pályakezdő magyarra nyugaton...


Eleve minek vennél itt motort, ha utána kimész.

Ha akkora királyság kint az élet, akkor majd az első havi béredből megveszed ott.

2020. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!