Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most melyik hitelkártya éri meg?

Most melyik hitelkártya éri meg?

Figyelt kérdés
lépnék a jelenlegiből, olyanba szoktam, ahol új belépőknek adnak pénzt, lehetőleg nincs kártya meg havidíj, visszatérítés van (eddig jópár ilyen kártyám volt), most épp melyik érné meg? Ha valamelyik mutatónak nem is felel meg, de azért lehessen rajta keresni, ha havi kb 100-200. ezres használattal számolunk
2020. jan. 31. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Erste-Wizzair, ha repülsz is.
2020. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
K&H-nál a legolcsóbb a hitelkártya.
2020. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindegyiknél van éves kártyadíj (1900 - 15 000 Ft között), van ahol csak második évtől, van ahol az első éves díj levásárolható, szóval ezt nem úszod meg.

Általában ahol jobb kedvezményeket adnak ott magasabb az éves kártyadíj is.

2020. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
BB-nél én nem fizetek se havi se éves kártyadíjat, legalábbis eddig nem vontak az első két évben, más miatt akarok innen menni, de egyelőre nem találtam jobbat
2020. febr. 11. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!