Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » SOS terminálra van szükségem!...

Martinnka77 kérdése:

SOS terminálra van szükségem! Ki mit tud a Fizetési Pontról?

Figyelt kérdés
Sok jót hallottam a terminálról, és nagyon gondolkodom rajta. Első sorban azért tetszik, mert bankfüggetlen. Van azokkal elég bajom....
2020. febr. 3. 09:13
 1/4 juditf55 válasza:
100%
Szerintem nagyon jó választás az FP, és pontosan azért, mert banktól független. Mindenkinek azt mondom, hogy persze ezért is fizetni kell, ingyen nem adnak semmit, de jóval kedvezőbb mint megannyi bankos terminál. Jópofa a csekkbefizetés is bár azt annyira gyakran nem szoktuk alkalmazni, és amúgy egész gyors a terminál is.
2020. febr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak jót hallottam róla.
2020. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálunk Fizetési Pont van, nagyon jól működik. Kérj tőlük ajánlatot mindenképpen, szerintem megéri!
2020. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!