Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szokott küldeni levelet a BÁV...

Szokott küldeni levelet a BÁV záloghitelről, értesítés gyanánt az adott lakcímemre? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy pénz szűkében voltam,és következő fizetésemig beadtam faterom egyik aranygyűrűjét a zaciba. (nem használta,5 éve a szekrényben porosodott). És természetesen kiváltom majd amint lesz rá lehetőségem,észre sem fogja venni,mert kb.évek óta rá sincs nézve. 60 napos futamidőre vettem fel,nem nagy összeg egyébként. Az egyszerű hitelt vettem fel,azaz csak a személyimet kérték el. Kérdés,szoktak e levelet,értesítést küldeni a felvett hitelről,vagy így nem hogy lakcímet nem kellett megadnom. Nem szeretném ha otthon megtudnák,csak kiváltom visszarakom a helyére,és minden jó.

Kioktatást nem kérek,miért jártam el így,aki tud válaszolni,annak nagyon megköszönném!


2020. febr. 5. 12:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!