Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az elmult egy evben valtott...

Az elmult egy evben valtott be sikeresen barki is Magyarorszagon kulfoldi csekket (USD? )

Figyelt kérdés

Egy 3000 dollar koruli osszeget varok egy karteritesi per kapcsan, de azt olvastam, hogy bar evekkel ezelott, meg ha vonakodva is, de bizonyos magyar bankok bevaltottak ilyen csekkeket, ezt mostanra szinte lehetetlen elintezni itthon.


Arra lennek kivancsi, hogy az elmult egy evben (2019) jart-e valaki sikerrel ilyen teren?


Az OTP honlapjan egyebkent azt olvastam, hogy bevaltjak, de sok oldalon ennek a gyokeres ellenteterol tanuskodnak emberek. Akkor hogy is van ez?



2020. febr. 9. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az otp-nél váltottam be. A Babér utcai fiókjukban, de az már bezárt. Hívd fel az ügyfélszolgálatot és kérdezd megy, hogy hol tudod beváltani.
2020. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2020. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2020. febr. 10. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!