Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikeresen végigautóztam fél...

Sikeresen végigautóztam fél Magyarországon, miközben lejárt a matricám. Várom a büntiket. Kérném a pótdíjmaximalizálást, de mi van ha 75 napon túl jönnek a büntetések?

Figyelt kérdés
Egy hónappal ezelőtt mentem, és eddig 1-et kaptam.
2020. febr. 1. 06:47
 1/1 anonim ***** válasza:

En ugy tudom hogy 75 napig kell megerkezniuk és ha addig nem jönnek akkor amik nem jottek azokat megusztad.


Amugy nem tudom útközben nembjutott e eszedbe hogy lejartak vagy a simple téged nem zaklat már egy héttel a lejarat előtt de ha útközben online megveszed akkor már érzékeli az egesz aznapra.


Vagy bármelyik benzinkúton, azt is már. Tehát ha este 6kor jur eszedbe 12 óra vezetés után nem fognak buntit küldeni, de nem voltam még ilyen szituban ezért csak a vélemények alapján tajekozodtam

2022. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!