Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Minden bank netbankjába is...

Minden bank netbankjába is kérnek külön kódot belépéshez, átutaláshoz sms-ben, vagy csak az ERSTE-nél?

Figyelt kérdés
Én már megőrülök ettől a kódoktól. Hacsak meg akarom nézni az egyenlegemet, a netbankos kódom után még sms-ben is küld külön kódot, amit be kell írnom, ha átutalok akkor is. Ez nem rég óta van így. A telóm televan már az ERSTE sms-eivel.

2020. febr. 12. 16:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Az otp-nél is van mondjuk náluk már régóta, amúgy az sms-eket lehet ám törölni is, nem kell tárolgatni.
2020. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az otp nél van app amibe belépsz és látod az egyenleged, ott szoktam utalni is, eddig nem kért kódot. Sms-t még soha nem is kaptam, csak mostanában online fizetés miatt.
2020. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2. Pedig nekem mindig küld, én is otp-s vagyok...
2020. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lehehet törölni, de most a lényeg nem ez. Jobb lenne lehet az OTP, habár sokan szidják, habár én nem ismerem a bankokat.
2020. febr. 12. 16:45
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

#3

Én nem kértem sms értesítéseket mindenre ami amúgy alapból x ft /sms. Több marad a számlán.

2020. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egy ideje én is kapok a Raiffeisennél. Talán novemmberben volt egy ilyen biztonsági szigorítás, azóta kötelező. Az Erstét konkrétan nem ismerem, de szinte biztos vagyok benne, hogy nekik is van applikációjuk, ahol egyszerűbben is be lehet lépni, sms nélkül.
2020. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

"Én nem kértem sms értesítéseket mindenre ami amúgy alapból x ft /sms. Több marad a számlán."


Én sem kértem, ez alapból van és nem vonnak le semmit érte...

2020. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%

#7


Én nem tudom mit te mit kötöttél, de tőlem külön kérdezték, hogy sms-t értesítést mire kérek?? Meg mondták, hogy 10 vagy 15 ft egy sms. Lehet veled mást köttetek mint velem. Lehet rajtad máshol huzzák be azt az összeget, amit ezekért kérnek.

2020. febr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%
8. Azt kétlem, mert majdnem ingyenes a számlám a havi díj is kedvezményes kivételnél és fizetésnél sem vonnak le..
2020. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár kötelező az azonosítás minden banknál a netbankos belépésnél, ami vagy SMS-t vagy applikációs azonosítást jelent.
2020. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!