Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha külföldről fogadok pénzt...

Ha külföldről fogadok pénzt és én fizetem az átutalást akkor mire éri meg jobban fogadni paypal vagy otp bankszámla?

Figyelt kérdés

2020. febr. 19. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
De miért akarnál pénzt fogadni a paypalre? Azt költöd rendszeresen? Vagy ugyanúgy átutalnád az OTPs számládra? Egyébként a válasz nem Paypal vagy OTP, hanem Revolut vagy Transferwise.
2020. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert amelyik olcsóbb arra fogadom, onnan meg már ingyen kiszedem. Vágod?
2020. febr. 19. 20:10
 3/10 A kérdező kommentje:
Azokat nem ismerem sajnos lehet ideje lesz megismerkedni azokkal is.
2020. febr. 19. 20:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Én "vágom", de a paypalt nem erre találták ki, hanem vásárlásra. Minden bizonnyal nem véletlen, hogy nem terjedt el az, hogy erre utaltassanak pénzt az emberek. Pl. mert ha euróban utalnak, akkor 1) a PP átváltja Ft-ra és nem a legjobb árfolyamon 2) ha nem váltja át, mert pl. eur egyenleged van, akkor amikor átutalod onnan az OTPs számládra, akkor fogja vagy a PP vagy az OTP átváltani és azzal sem fogsz jól járni. Vágod? :)
2020. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De én nem kérdeztem hogy mire találtak ki a paypalt eredetileg. Csak erre tudnak utalni.
2020. febr. 24. 22:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Add hozzá a pénznemet, és bízz a forint további hanyatlásában!
2020. febr. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt most hogy érted? Ezt hogy kell?
2020. febr. 25. 08:00
 8/10 A kérdező kommentje:
De amúgy meg a kérdésre senki sem válaszolt én azt kérdeztem melyikre éri meg jobban nem ezeket kérdeztem például nem e tudja el valaki hogy az OTP mennyit venni a le például?
2020. febr. 25. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Alapkompetenciák rendben? Mondom ha hozzáadnád azt a pénznemet, amiben kapod, akkor Paypal jó döntés. Meg így, hogy csak arra utalják, nem is döntés, csak mondom.
2020. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy kell, hogy kibögyörészed menüből. Ha ez se megy, rákeresel a súgóban, hogy pénznem.
2020. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!