Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért vesz le pénzt a paypal...

Miért vesz le pénzt a paypal mikor eurót fogadok rá külföldről?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem, mert a paypal azt irja magáról ingyen vannak az utalások. Külföldi cégnek is szoktam néha dolgozni aki csak paypalra tud fizetni. Csak hogy tiszta legyen. Szóval miért vesz le? Átváltás miatt esetleg???

2020. febr. 24. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert ez a működési elve.

Pénzküldésre/fizetésre díjmentes.

Pénz érkezésekor jutalékot vonnak le.

Tehát félreértetted a működését...


Létezik opció, amikor a teljes összeget kapod, de erre most ne térjünk ki, mert ez elsősorban barátok/rokonok között működik, akik átvállalják a jutalékot a címzettől.

Üzleti tranzakciókban kifejezetten ellenjavallt ez az opció, mert ekkor nem működik a vásárlóvédelem.

2020. febr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Paypal szemtelenul draga lerant a jutalekkal meg lerant a valtassal is. Ebay en is aki csak teheti keruli az eladok kozzul.
2020. febr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!