Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit gondoltok az arannyal...

Mit gondoltok az arannyal valo businessrol?

Figyelt kérdés

Par eve vettem 10 db tiz koronas aranyat ami szin arany. 38k volt darabja.

Most numizmatikai voltba vissza valtottam 45k per darab aron.



2020. márc. 20. 13:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
jókor mész wellness-ezni bástya, nehogy aztán felszedj pöc.sáztatás közben pár koronát :3
2020. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Máshol kamuzzál csöves. :D
2020. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem kamuzik. Mi olyan hihetetlen ebbe, hogy van cirka 2m megtakarítása valakinek?


csak úgy állítja be magát a kérdező, mintha ő lenne itt a király, mert most lett 70k + 400k haszna a több éves befektetéseiből :D

2020. márc. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%
Végül is tök mind egy hogy igaz vagy nem akkor is nagyon szánalmas karakter szegény. Jaszkarizik itt a kis fillérjeivel. :D
2020. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14 es szerintem.neked kb egy filler sincs a zsebedben sosem.

Ha egyszer eletedben keresnel.egy forintot is.az eszeddel.( ami valszeg nincs sok) rajonnel.ennek az izere.

Jokat mosolygok rajtattok.

Kb annyi a.szurkeallomany kapacitas is mint egy egernek. Azt nem tudjatok mar.felfogni hogy nem 2M a megtakaritas (.az kb 9M alle.zusammen) hanem.2 M csak az ilyen forgotoke. Amimar 2.3M mert 170.elcsattog a.hetvegere. hetfon majd melo kozben lesem.argus.szemekkel a kovetkezo.lehetoseget.amibe emelt tokevel beszalhatok

2020. márc. 22. 03:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!