Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valakinek van infoja az...

Valakinek van infoja az Oriasplakat businessrol?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, akinek a hazan vagy az ut mellett levo foldjen van kirakva orias plakat. Esetleg olyan, akinek van tobb ilyen berelheto felulete? Mennyire jovedelmez jol ez az iparag. Mennyit fizetnek a cegek egy evre, ha kiakarnak rakni plakatot vagy csak berelni akarnak feluletet? Ha felepitek 10 feluletet, abbol mar meg lehet elni?

#reklám #plakát #berlemeny
2015. ápr. 21. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi könyvelünk olyan céget, és 10 ilyen felületből, megélni, meglehet, de ne a luxusra gondolj! Ráadásul, olyan hely is kell. Vannak erre speciális emberek, Akvizitörők, akik kiválasztják a helyet, és akkor lépnek kapcsolatba veled, ha van ilyen helyed. Havi 10-30 ezer ft egy ilyen hely bérleti díja. 30 ezerért Társasház Oldala forgalmas helyen. Vidéken, 10-15 ezer havonta. A vállalkozó építi fel a felületett, mivel komoly karbantartási költsége is van ennek, és energia költsége is. Ez olyan 40-100 ezer ft is lehet. Röhögni fogsz, de még a fűvet is le kell nyírtani, hetente ellenőrzik, stb. Ha van ilyen hely a tulajdonodba, akkor érdemes lehet.
2015. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Értem, és ha csak olyan reklamfeluletet akarok, ami nem mozgó képes, csak simán elhalasztják a posztert? 10-15 havonta nem rossz pénz. Beszéltem anno pár ilyen céggel krok, epa,... ok is ugyanezt mondták.?ezért gondoltam arra, hogy a poszteros reklamfeluletet telepítenek én a saját telkeimen pl 10 et. Megkerestem ezeket vagy hasonló cégeket, hogy van 10 felület lehet bérelni. Ok tartanak karban, cseréljék a posztokaterokat... 15 per hó már nem rossz így nem?
2015. ápr. 22. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!