Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet bankon belül lakáshitelt...

Lehet bankon belül lakáshitelt kiváltani egy másikkal?

Figyelt kérdés
Egy éve vettem fel lakáshitelt. Ugyanaz a konstrukció most olcsóbb, mivel alacsonyabb lett a kamata. Ki lehet váltani így a hitelt, szoktak ilyet engedni? Ilyenkor újra meg kell fizetni a hitelfelvétellel járó díjakat?

2020. márc. 31. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartom.
2020. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem lenne jó a banknak így nem.

Kiválthatod egy másik bank hitelével és igen minden költséget meg kell fizetni, így csak akkor éri meg kiváltani, ha elég nagy a különbség.

2020. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Van 3-4 bank, akiknél még ennél is jobb a kamat. 15 ezer forinttal alacsonyabb a tölesztő, ami szinte csak a kamatrészből jön le, tehát valódi haszon. De az nem rossz a banknak, ha elveszt egy jó adóst?
2020. márc. 31. 22:18
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem, nem lehet még. Leghamarabb 2 év múlva lehet otp junior számlád, de ahhoz is kell szülő. Én csináltattam a számlámhoz egy alszámlát. Rendeltem hozzá kártyát és netbank fiókot és így lett a fiamnak számlája. Tavaly nyáron már lehetett sajátja is.
2020. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem ide ment, bocsi!
2020. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Inkabb elveszit egy jo adost, minthogy mindenkinek engedjen. Csak az adosok toredeke hajlando valtani, akkor is, ha jelentosen sporolna vele.

Kabel tv-re, biztositasra ugyanez igaz. Uj ugyfeleket becsabitjak akciokkal, bizva abban, hogy kesobb lustak lesznek valtani.

2020. márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk a bank fel is ajánlotta ezt. Minket inkább megtartanának, minthogy máshová menjünk.
2020. ápr. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Teljesen jól jarhatsz amikor majd elmúlik a veszélyhelyzet és feltolják a kamatot az eredetid felé 😁.
2020. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Utolsó, hogy érted?

2020. ápr. 1. 12:03
 10/12 anonim ***** válasza:
A kamat mértékét maximalizáló rendelet a jelenlegi veszélyhelyzet idejére vonatkozik. Amint annak vége, hatályon kívül kerül a maximalizált kamat mértéke is.
2020. ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!