Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Meg jöhet még ma a pénzem...

Krisznagy16 kérdése:

Meg jöhet még ma a pénzem este 6 ig?

Figyelt kérdés
Ma reggel voltam a papirokert mert fel mondtak nekem. Meg kérdeztem tőle mikor utalják az utolsó fizetésemet. Azt mondta ma legkésőbb délután. De ők ma 14:30 ig dolgoztak
2020. ápr. 1. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel azonnali utalás van, és valószínűleg nem 10 millió forint fölötti összegről van szó, így ha tényleg elutalták volna, akkor már ott lenne. Kivétel ez alól a hatarnapos utalás.
2020. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

10 millió jó lenne :D


Akkor ezek szerint már nem kapom meg

2020. ápr. 1. 15:19
 3/10 A kérdező kommentje:

Most néztem meg

Ezelőtti munka helyemről 18:45 kor kaptam meg a fizetést. És ott 3 ig dolgoztak.

Ez 2019.11.4én volt 18:45 órakor

2020. ápr. 1. 15:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az azonnali átutalás cégekre nem vonatkozik.

Maximum 4 óra mire átér az utalás

2020. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De, vonatkozik, idézd kérlek a rendeletnek azt a részét, ami szerint rájuk nem vonatkozik.


Azon kívül, hogy nincs így, amúgy is furcsa volna, ha a gironak meglenne az az adat, hogy az adott szamlaszam céges, és ezért IG/1, IG/2-re terelné

[link]

2020. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, az utolsó munkában töltött naptól számítva 5 munkanapon belül kell megkapnod a kilépő papírokat és a fizetést. Tehát ha csak jövő héten kapnád meg a munkabéredet, akkor sem szólhatnál egy szót sem.

Azt meg ugye nem gondolod, hogy a mostani munkahelyed percre pontosan úgy fogja utalni, mint az előző :-)


Nem valószínű, hogy még ma megkapod, hiszen bérszámfejteni kell a ledolgozott időt. Lehet, hogy a többiekével együtt fogod megkapni, max. 10-éig.

2020. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló


Mindent meg csináltak

Meg kaptam a papírt is

És a kilépő fizetési jegyzék márciusit

Rajta van mennyit fogok kapni

2020. ápr. 1. 16:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Majd szólj hatig, hogy megjött-e.

..óbaz, már elmúlt 6!

Hát akkor tűkön ülve várjuk.

..bár én magam leginkább egy pohár Portorico rummal a kezemben, az egész napi kimerítő home office után :)

2020. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A második válaszolonak volt igaza

5 kor már rajta volt

Köszönöm mindenkinek

De az utolsó az rohadjon meg xdd ilyen barmokat mért nem tiltják ki

2020. ápr. 1. 22:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyanazért, amiért a magad fajta bűnözőket sem tiltják ki (ha nem tudnád: amit az előző kommentedben elkövettél, az becsületsértés, magánvádas bűncselekmény, akár börtön is járhat érte).

Na persze én nem vagyok ilyen feljelentgetős típus, úgyhogy ettől nem kell félned, csak mondom: felnőtt ember tudjon elviselni ennyi kritikát.

2020. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!