Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Visszakapható-e a Transferwise...

Visszakapható-e a Transferwise számla megnyitásának a díja?

Figyelt kérdés
Ahhoz, hogy Transferwise kártyát igényeljek, minimum 20 euróval kell feltöltenem az egyenlegem. Feltöltés után azonnal vagy később ezt a pénzt visszautalhatom saját számlámra? (Szlovákiában élek) A TW-t egy ideig még nem szeretném használni, ezért nem szeretném, hogy legyen rajta összeg.

2020. ápr. 8. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ott lesz továbbra is a számládon, nem veszik el. Letudod vásárolni, eltudod utalni bárhova.
2020. ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor magamnak is át tudom utalni?
2020. ápr. 8. 09:54
 3/9 anonim ***** válasza:
igen
2020. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már vissza is utaltam. Érdekes módon a személyim alapján nem, csak a jogsim alapján tudtak azonosítani.


Azt gondoltam, hogy az utalás majd pénzbe kerül, de az meglepett, hogy az egyenleg felötlése se ingyenes (0.08 eur, euros számláról).

2020. ápr. 8. 11:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha kártyával töltöd fel az egyenleged akkor az kártyás vásárlásnak minősül, ami alapból neked ingyenes lenne de a transferwise-nak nem. Ezt a díjat szedik be mindenkin ilyenkor. A feltöltött összeg 0,2%-a hozzáadódik mindig. Én ha feltöltök akkor utalással (igaz, nekem forint számlám van). De egy belföldi forintátutalás még olcsóbb mint a kártyás tranzakciódíj lenne :)
2020. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mennyi idő alatt érkezik meg a kártya?


Április 29-ig kellene, viszont nem tudom, hogy mennyire tartják magukat ehhez.

2020. ápr. 8. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Én tavaly regisztráltam, 2-3 nappal az ígért érkezés előtt megkaptam. De akkor nem volt járvány:D

Szerintem ez már picit kitolt dátum, valószínűleg időben megkapod!

2020. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként javaslom Facebookon a Transferwise Hungary csoportot. Ha később kérdésed lenne esetleg, könnyebben és gyorsabban kaphatsz választ.
2020. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy utolsó kérdésem lenne még. Az euró, dollár, zloty és font számlám adatait megkaptam, azonban az ausztrál dollár számla adatainál még az adatok ellenőrzése olvasható. Normális, hogy nem azonnal kapom meg egyes számlák adatait? A személyi adatok ellenőrzése egyébként behelyeződött, ellenkező esetben kártyát se tudtam volna igényelni.
2020. ápr. 8. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!